Otellere Özel

Harika oteliniz için harika bir fırsat hazırladık!

Otelinizle ilgilenmeniz gereken onca şey varken, dijital medya ihtiyaçlarınız hep ikinci planda kalıyor, öyle değil mi?

Müşterileriniz otelinizde geçirdikleri değerli anlarını sosyal medyada paylaşırken sizden de aktif olarak müşterilerine yönelik paylaşımlarla, dinamik ve her sezon daima aktif bir sayfa talep edeceklerdir. Ayrıca web siteniz de her daim içerisinde güncel fotoğraf ve videoları barındıran, müşterilerinizin ihtiyacı olan bilgilerle hazırlanmış ve rezervasyon aşamasında kendilerine sorun çıkarmayacak bir alt yapıda olmak zorunda. Sizin otelinizi tercih etmelerini kolaylaştıracak tanıtım filmleri, fotoğraf çekimleri derken başa çıkması zor, uzun bir liste ortaya çıkıyor!

Peki bu durumda ne yapmanız gerekmekte?

Tatil Esperto burada, Ajans Esperto ve Film Esperto’yu devreye sokuyor! Ajans Esperto, otelinize özel bir web sitesi tasarlıyor ve müşteri kitlenizin anlatım diliyle uyuşan, otelinizin hem görsel hem de medya itibarını arttırmanızı sağlayacak sosyal medya yönetimini yapıyor! Film Esperto ise web site ve sosyal medya da kullanılacak fotoğraf & video çekimlerini gerçekleştirip otelinizi bir adım öne çıkaracak tanıtım filminizi çekiyor!

Şimdi geldik en güzel bölüme: Ancak hatırı sayılır bir bütçeyle gerçekleştirebileceğiniz tüm bu hizmetler için Tatil Esperto sizden para talep etmiyor!

Ödemelerinizi elinizdeki boş odalarla yapacağınız yepyeni bir “Esperto” sistemi oluşturuyoruz! Medya çözüm ortaklığı için Tatil Esperto ile hemen iletişime geçin!


Bu Sistemi Kullanan Oteller